Archiv akcí

Rok 2008:

11. 1. Vnorovy - Oslava narozenin
12. 1. Radějov - Myslivecký ples
19. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
  2. 2. Tasov - Ples hasičů
23. 2. Vnorovy - Oslava narozenin
  1. 3. Rohatec - Ples školy
  8. 3. Moravský Písek - Oslava narozenin
12. 4. Tvarožná Lhota - Svatba
25 .4. Gbely - Oslava narozenin
26. 4. Dolní Bojanovice - Oslava narozenin
3. 5. Rakvice - Pálení čarodějnic - Zábava
24. 5. Lidéřovice "Ajax" - Oslava narozenin
25. 5. Louka - Setkání seniorů
8. 6. Vnorovy - Oslava narozenin
15. 6. Kozojídky - sportovní den - fotbal
21. 6. Buchlovice - Svatba
19. 7. Žeraviny - turnaj v nohejbalu
26. 7. Lidéřovice "Ajax" - Zvěřinové speciality
2. 8. Kněždub - Svatba
9. 8. Chvojnica SR - Oslava dne obce
30. 8. Tasov - Oslava narozenin
12. 9. Mikulčice - Oslava narozenin
20. 9. Kněždub - Svatba
27.9.- 28. 9. Tasov - Hody
11.10. Březová - Svatba
18.10. Radějov - Svatba
15.11. Nová Lhota - Setkání důchodců
6. 12. Lidéřovice - Poslední leč
20. 12. Bzenec (sklep) - Ukončení roku zdravotních sester
  z OOP Veselí nad Moravou
31. 12. Horní Maršov (hotel Slovan) Silvestr 2008
   

Rok 2009:

10. 1. Radějov - Myslivecký ples
17. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
31. 1. Nová Lhota - Ples SRPŠ
20-21. 2. Horní Maršov - Oslava
27. 2. Bzenec (sklep) - Oslava narozenin
27. 3. Hluk - Oslava narozenin
28. 3. Vnorovy - Oslava narozenin
25. 4. Vnorovy - Svatba
16. 5. Hroznová Lhota - Oslava narozenin
29. 5. Žeraviny - "Svíca"
31. 5. Louka - Setkání seniorů
6. 6. Vnorovy - Svatba
4. 7. Velká nad Veličkou - Svatba
5. 7. Svatobořice-Mistřín - Oslava narozenin
11. 7. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
18. 7. Lopeník -Svatba
22. 8. Znojmo - Svatba
29. 8. Lidéřovice (AJAX) - Mezinárodní soutěž německých krátkosrstých ohařů - posezení, tanec
12. 9. Vápenky - Svatba
19. 9. Radějov (Pension Roseta) - Svatba
2.- 4. 10. Horní Maršov - Slovácký víkend
24. 10. Veselí nad Moravou - Svatba
7. 11. Veselí nad Moravou - Oslava narozenin
14. 11. Kyjov - Oslava narozenin
12. 12. Lidéřovice - Poslední leč (pro nemoc zrušeno)
   

Rok 2010:

9. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
30. 1. Čebín - Společenský ples
6. 3. Lidéřovice - Myslivecký večírek
13. 3. Kozojídky - Oslava narozenin
17. 4. Domanín - Svatba
1. 5. Veselí nad Moravou - Oslava narozenin
30. 5. Louka - Setkání seniorů
26. 6. Vnorovy (Lidový dům) - Svatba " FRLEC"
2. 7. - 6. 7. Horní Maršov - Slovácký víkend
17. 7. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
7. 8. Kozojídky - Srpnová noc u Rybníčku
28. 8. Přerov - Přátelské setkání zaměstnanců ČD
4. 9. Lednice - Svatba
25. 9. Vnorovy - Sraz ročníku 1945
2. 10. Veselí nad Moravou - Svatba
9. 10. Komňa - Oslava narozenin
10. 10. Kozojídky - Setkání seniorů
11. 12. Lidéřovice - Poslední leč
31.12. Horní Maršov - Silvestr 2010
   

Rok 2011:

15. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
29. 1. Čebín - Ples Orla a KDU-ČSL
26. 2. Strážnice - Svatba
7. 5. Mikulčice - Narozeniny
22. 5. Louka - Posezení se seniory
28. 5. Lučina "Na točně" - Posezení s hudbou
4. 6. Kněždub - Svatba
18. 6. Bohumilice - Oslava narozenin
25. 6. Kněždub - Den obce
2.7 - 4.7. Horní Maršov - Moravský víkend
5. 7. Lučina "Na točně" - Posezení s hudbou
15. 7. Lučina "Na točně" - Posezení s hudbou
23. 7. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
9. 8. Lučina "Na točně" - Posezení s hudbou
13. 8. Kněždub - Svatba
20. 8. Kozojídky - Srpnová noc u Rybníčku
27. 8. Veselí nad Moravou, Pizzerie - Oslava narozenin
3. 9. Radějov "Letka" - Svatba
4. 9. Lidéřovice - Svatohubertská mše, myslivecké odpoledne, vaření gulášů
10. 9. Vnorovy - Svatba
17. 9. Lidéřovice - Oslava narozenin
1. 10. Žeraviny - Svatba
14. 10. Kozojídky - Oslava narozenin
15. 10. Radějov (Pension Roseta) - Svatba
27. 10. Staré Město - Oslava narozenin
19. 11. RS Kopánky - Poslední leč
3. 12. Uhřičice - Poslední leč
10. 12. Lidéřovice - Poslední leč

Rok 2012:

14. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
28. 1. Moravský Písek - Oslava narozenin
11. 2. Vnorovy - Svatba
17. 2. Hroznová Lhota - Výroční schůze ZD
18. 2. Kozojídky - Fašank
25. 2. Lidéřovice - Oslava narozenin
10. 3. Vnorovy - Oslava narozenin
28. 4. Těmice - Svatba
19. 5. Filipov - Oslava narozenin     
20. 5. Louka - Setkání seniorů
25. 5. Uherský Ostroh - Oslava narozenin
2. 6. Bukovany - Svatba
8. 6. Bohumilice - Oslava narozenin
9. 6. Vnorovy - Sraz sedmdesátníků
16. 6. Kozojídky - sraz obcí
7. 7. Žeraviny - Oslava narozenin
14. 7. Uherský Ostroh - Oslava narozenin
4. 8. Skalka - Svatba
10 -12. 8. Horní Maršov - Pouť
18. 8. Vnorovy - Memoriál Jindřicha Steinitze
7. 9. Uhřičice - Oslava narozenin
16. 9. Lidéřovice - Svatohubertská mše, myslivecké odpoledne, vaření gulášů
29. 9. Těšany - Oslava narozenin
13. 10. Starý Hrozenkov - Oslava narozenin
27. 10. Těmice - Oslava narozenin
3. 11. Kozojídky - Oslava narozenin
10. 11. Kozojídky - Hody
17. 11. Žeraviny - Hody
1. 12. Uhřičice - Poslední leč
8. 12. Vnorovy - Poslední leč

Rok 2013:

12. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
19. 1. Čebín - Ples Orla a KDU-ČSL
26. 1. Vnorovy - Oslava narozenin
9.-10. 2. Kozojídky - Fašank
16. 2. Louka - Ples SRPŠ
2. 3. Hluk - Oslava narozenin
16. 3. Bzenec - Oslava narozenin
24. 5. Hrubá Vrbka - Soukromá akce
26. 5. Louka - Setkání seniorů
15. 6. Kněždub - Svatba
5. 7. Hluk - Oslava narozenin "50"
6. 7. Lovčičky - Oslava narozenin
27. 7. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
17. 8. Kozojídky - Srpnová noc u Rybníčku
31. 8. Kněždub - Svatba
1. 9. Bohumilice - Průvod + Pohodová zábava
7. 9. Kozojídky - Oslava narozenin
14. 9. Hluk - Oslava narozenin
3. 10. Kostelec u Kyjova - Oslava narozenin 
5. 10. Bohumilice - Zábava
9. 11. Nová Lhota - Setkání seniorů
16.11. Strání - Oslava narozenin
30.11. Uhřičice - Poslední leč
6. 12. Kyjov - Vánoční večírek
7. 12. Vnorovy - Poslední leč

Rok 2014:

 
      11. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
25. 1. Žeraviny - Soukromá akce   
8. 2. Louka - Ples SRPŠ
22. 2. Lovčičky - Fašank
1. 3. Kozojídky - Fašank
8. 3. Blatnice - Oslava narozenin
4. 5. Louka - Setkání seniorů
10. 5. Svatobořice - Oslava narozenin
24. 5. Hluk "Tvrz" - Oslava narozenin
7. 6. Tasov - Svatba
14. 6. Lovčičky - Babí hody
21. 6. Kněždub - Obecní den
28. 6. Bošovice - Červencová noc
5. 7. Zdislavice - Myslivecká noc
12. 7. Šelešovice - Myslivecká noc
26. 7. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
2. 8. Louka - Svatba
9. 8. Bohumilice - Letní grilování
16. 8. Tasov - Narozeniny
23. 8. Moravský Písek - Oslava narozenin  
31. 8. Bohumilice - Hody
6. 9. Vnorovy - Svatba
13. 9. Bohumilice - Popravky
27. 9. Kozojídky - Setkání seniorů
11. 10. Boršice u Blatnice - Oslava narozenin
6. 12. Žeraviny - Oslava narozenin
13. 12. Vnorovy - Poslední leč

Rok 2015:

 
17. 1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
24. 1. Kozojídky - Oslava narozenin
31. 1. Šelešovice - Myslivecký ples
7. 2. Kozojídky - Ples SDH Kozojídky
14. 2. Louka - Rodičovský ples
21. 2. Lovčičky - Popravky
7. 3. Vnorovy - Oslava narozenin
14. 3. Moravský Písek - Oslava narozenin
21. 3. Vnorovy - Oslava narozenin
18. 4. Buchlovice - Svatba
25. 4. Těmice - Oslava narozenin
30. 5. Oslava "-náctých" narozenin naší zpěvule
31. 5. Louka - Setkání seniorů
6. 6. Vnorovy - Setkání ročníku 1945
13. 6. Bohumilice - Oslava narozenin
27. 6. Kněždub, Radějov - Svatba
1. 8. Lidéřovice (AJAX) - Zvěřinové hody
8. 8. Boršice(Vápenky) - Svatba
14. 8. Vnorovy - Oslava narozenin 
15. 8. Kobeřice -  Oslava narozenin
22. 8. Kozojídky - Oslava narozenin
30. 8. Bohumilice - Hody
19. 9. Hluk - Oslava narozenin, Mikulčin vrch-Svatba (2+2)
26. 9. Tasov - Hody
10.10. Dolní Bojanovice - Svatba
7.11. Nová Lhota - Setkání seniorů
12.12. Vnorovy - Poslední leč

Rok 2016:

 
9. 1. Malá Vrbka - ples
15.1. Louka - Rodičovský ples
16.1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
23.1. Lipov - Myslivecký ples
29.1. Radějov - Ples
30.1. Kozojídky - Ples SDH
6.2. Lovčičky - Fašank
13.2. Brno-Holásky - Rybářský ples
16.4. Buchlovice - Svatba
28.5.  Bohumilice - Oslava narozenin
4.6. Lovčičky - Oslava výročí SDH Lovčičky
11.6. Dolní Bojanovice - Svatba
18.6. Topolná - Svatba
25.6. Kněždub - Obecní den
16.7. Velká n.V. - Oslava narozenin
30.7. Lovčičky - Letní noc
20.8. Bzenec - Svatba 
3.9. Strážnice - Svatba
10.9. Bohumilice - Oslava narozenin
24.-25.9. Tasov - hody
15.10. Velká n.V. - Oslava narozenin
5.11. Nová Lhota - Setkání seniorů
10.12. Vnorovy - Poslední leč

Rok 2017:

 
6. 1. Dubňany - Oslava narozenin
14.1. Tvarožná Lhota - Myslivecký ples
  21.1. Lipov - Myslivecký ples
  28.1. Nová Lhota - Maškarní ples
  4.2. Tasov - Hasičský ples
11.2  Brno-Holásky - Rybářský ples
  18.2. Lovčičky - Fašank
25.-26.2. Kozojídky - Fašank
  22.4. Veselí nad Moravou - Oslava narozenin
6.5. Louka - Oslava narozenin
  13.5. Bošovice - Oslava SDH
  20.5. Vnorovy - Oslava narozenin
3.6. Bohumilice - Oslava narozenin
10.6. Starý Hrozenkov - Svatba
29.7. Kozojídky - Červencová noc u Rybníčku
17.9. Křtiny - Oslava narozenin
23.9.  Tasov - Hody
7.10. Domanín - Oslava narozenin
28.10. Lovčičky - Oslava narozenin

 

Vyhledávání

Design by Jiří Joura - Copyright © RYTMUS 2008